
101811006251 / Kolonial/Speceri -- Såser, huvudrätts- -- Såser, pasta -- Övriga såser
| Total hållbarhet (dagar): | 540 |
|---|
| Artikelns identitet, GTIN: | 08076809527378 |
|---|---|
| Målmarknadsområde: | Sverige |
| Konsumentartikel: | Ja |
| Är artikeln en logistisk enhet: | Nej |
| Fakturerbar enhet, indikator | Nej |
| Beställningsbar artikel, indikator | Nej |
| Ingår i: | 6 st Mellannivåförpackningar 08076809035569 |
| Artikelkategori: | Pecorino |
|---|---|
| Produktnamn: | Pecorino |
| Varumärke: | Barilla |
| Förpackningsstorlek: | 400g |
| Dokumentets giltighetstidpunkt: | 2014-11-26 |
|---|
| Tillgänglighetstidpunkt: | 2014-11-26 |
|---|
| Produktklass, kod: | 10000057 |
|---|
| Total hållbarhet (dagar): | 540 |
|---|
| Format för datummärkning, kod: | ddmmåå |
|---|---|
| Typ av datum på förpackningen: | Märkt med bäst-före-datum |
| Databärartyp: | EAN 13 |
|---|
| Skattesats | 12% |
|---|---|
| Skattetyp: | Mervärdesskatt |
| Förpacknings-/kollityp: | Burk -ej metall |
|---|---|
| Villkor för förpackningsmaterial, kod: | Återvinningsavgift betald |
| Förpackningsvikt: | 56 gram |
| Artikelns bruttovikt: | 3820 gram |
|---|---|
| Jämförmängd färdigvara: | 400 gram |
| Jämförmängd kod: | Per kilogram |
| Variabelmåttsvara: | Nej |
| Nettoinnehåll värde: | 400 gram |
|---|
| Artikelns bredd: | 76 mm |
|---|---|
| Artikelns djup: | 76 mm |
| Artikelns höjd: | 136 mm |
| Artikelns identitet, GTIN: | 08076809035569 |
|---|---|
| Leverantörens artikelnummer: | 012373 |
| Konsumentartikel: | Nej |
| Är artikeln en logistisk enhet: | Nej |
| Fakturerbar enhet, indikator | Ja |
| Beställningsbar artikel, indikator | Ja |
| Består av: | 6 st Basnivåförpackningar 08076809527378 |
| Ingår i: | 100 st Toppnivåförpackningar 47300400130125 |
| Artikelkategori: | Pecorino |
|---|---|
| Varumärke: | Barilla |
| Leverantörens artikelnummer | 012373 |
|---|
| Dokumentets giltighetstidpunkt: | 2014-11-26 |
|---|
| Tillgänglighetstidpunkt: | 2014-11-26 |
|---|
| Produktklass, kod: | 10000057 |
|---|
| Databärartyp: | ITF 14 |
|---|
| Förpacknings-/kollityp: | Krympfilm |
|---|---|
| Förpackningsvikt: | 56 gram |
| Artikelns bruttovikt: | 3820 gram |
|---|---|
| Variabelmåttsvara: | Nej |
| Artikelns bredd: | 157 mm |
|---|---|
| Artikelns djup: | 235 mm |
| Artikelns höjd: | 137 mm |
| Artikelns identitet, GTIN: | 47300400130125 |
|---|---|
| Konsumentartikel: | Nej |
| Är artikeln en logistisk enhet: | Ja |
| Fakturerbar enhet, indikator | Nej |
| Beställningsbar artikel, indikator | Nej |
| Består av: | 100 st Mellannivåförpackningar 08076809035569 |
| Artikelkategori: | Pecorino |
|---|---|
| Varumärke: | Barilla |
| Dokumentets giltighetstidpunkt: | 2014-11-26 |
|---|
| Tillgänglighetstidpunkt: | 2014-11-26 |
|---|
| Produktklass, kod: | 10000057 |
|---|
| Databärartyp: | GS1 128 |
|---|
| Förpacknings-/kollityp: | Pall (PX) |
|---|---|
| Plattformstyp kod: | Pall 800 X 1200 mm |
| Artikelns bruttovikt: | 407 gram |
|---|---|
| Variabelmåttsvara: | Nej |
| Artikelns bredd: | 800 mm |
|---|---|
| Artikelns djup: | 1200 mm |
| Artikelns höjd: | 698 mm |
| Staplingsbarhet | 2 toppförpackningar i höjd |
|---|
| Antal per lav: | 25 st |
|---|---|
| Antal ingående lav: | 4 st |