

205512516089 / Djupfryst -- Matbröd/Förbakat matbröd/Degämne -- Degämne matbröd -- Övrigt bröd, ojäst
| Total hållbarhet (dagar): | 365 |
|---|
Tillverkningsland i betydelsen det land i vilket produkten genomgick den sista väsentliga bearbetningen (motsvarande lagstiftningens definition för ursprungsland).
| Artikelns identitet, GTIN: | 07350076362476 |
|---|---|
| Målmarknadsområde: | Sverige |
| Konsumentartikel: | Ja |
| Är artikeln en logistisk enhet: | Nej |
| Fakturerbar enhet, indikator | Nej |
| Beställningsbar artikel, indikator | Nej |
| Ingår i: | 12 st Mellannivåförpackningar 07350076362483 |
| Artikelkategori: | Pizzadeg |
|---|---|
| Produktnamn: | Tony's Pizzadeg |
| Varumärke: | Tony's Pizza |
| Förpackningsstorlek: | 440g |
| Dokumentets giltighetstidpunkt: | 2024-11-11 |
|---|
| Tillgänglighetstidpunkt: | 2024-11-12 |
|---|
| Produktklass, kod: | 10006250 |
|---|
| Tillverkningsland: | Europeiska unionen |
|---|
| Total hållbarhet (dagar): | 365 |
|---|
| Format för datummärkning, kod: | ddmmyyyy |
|---|---|
| Typ av datum på förpackningen: | Märkt med bäst-före-datum |
| Förekomst av streckkodad information: | Artikeln är märkt med maskinellt läsbar information |
|---|---|
| Typ av maskinellt läsbar märkning: | GTIN |
| Databärartyp: | EAN 13 |
| Skattesats | 12% |
|---|---|
| Skattetyp: | Mervärdesskatt |
| Förpacknings-/kollityp: | Ask |
|---|---|
| Villkor för förpackningsmaterial, kod: | Återvinningsavgift betald |
| Artikelns bruttovikt: | 440 gram |
|---|---|
| Jämförmängd färdigvara: | 440 gram |
| Jämförmängd kod: | Per styck |
| Variabelmåttsvara: | Nej |
| Nettoinnehåll värde: | 440 gram |
|---|
| Artikelns bredd: | 100 mm |
|---|---|
| Artikelns djup: | 192 mm |
| Artikelns höjd: | 62 mm |
| Artikelns identitet, GTIN: | 07350076362483 |
|---|---|
| Leverantörens artikelnummer: | 7015 |
| Konsumentartikel: | Nej |
| Är artikeln en logistisk enhet: | Ja |
| Fakturerbar enhet, indikator | Ja |
| Beställningsbar artikel, indikator | Ja |
| Består av: | 12 st Basnivåförpackningar 07350076362476 |
| Ingår i: | 64 st Toppnivåförpackningar 07350076362490 |
| Artikelkategori: | Pizzadeg |
|---|---|
| Produktnamn: | Tony's Pizzadeg |
| Varumärke: | Tony's Pizza |
| Leverantörens artikelnummer | 7015 |
|---|
| Dokumentets giltighetstidpunkt: | 2024-11-12 |
|---|
| Tillgänglighetstidpunkt: | 2024-11-12 |
|---|
| Produktklass, kod: | 10006250 |
|---|
| Förekomst av streckkodad information: | Artikeln är märkt med maskinellt läsbar information |
|---|---|
| Typ av maskinellt läsbar märkning: | GTIN |
| Databärartyp: | EAN 13 |
| Förpacknings-/kollityp: | Låda |
|---|---|
| Villkor för förpackningsmaterial, kod: | Återvinningsavgift betald |
| Artikelns bruttovikt: | 5280 gram |
|---|---|
| Jämförmängd färdigvara: | 5280 gram |
| Jämförmängd kod: | Per styck |
| Variabelmåttsvara: | Nej |
| Nettoinnehåll värde: | 5280 gram |
|---|
| Artikelns bredd: | 192 mm |
|---|---|
| Artikelns djup: | 600 mm |
| Artikelns höjd: | 124 mm |
| Staplingsbarhet | 16 mellanförpackningar i höjd |
|---|
| Artikelns identitet, GTIN: | 07350076362490 |
|---|---|
| Konsumentartikel: | Nej |
| Är artikeln en logistisk enhet: | Nej |
| Fakturerbar enhet, indikator | Nej |
| Beställningsbar artikel, indikator | Nej |
| Består av: | 64 st Mellannivåförpackningar 07350076362483 |
| Artikelkategori: | Pizzadeg |
|---|---|
| Varumärke: | Tony's Pizza |
| Dokumentets giltighetstidpunkt: | 2024-11-11 |
|---|
| Tillgänglighetstidpunkt: | 2024-11-12 |
|---|
| Produktklass, kod: | 10006250 |
|---|
| Förekomst av streckkodad information: | Artikeln är ibland märkt med maskinellt läsbar information. |
|---|---|
| Typ av maskinellt läsbar märkning: | Seriellt nummer |
| Databärartyp: | EAN 13 |
| Är förpackningen returnerbar: | Ja |
|---|
| Förpacknings-/kollityp: | Pall (PX) |
|---|---|
| Villkor för förpackningsmaterial, kod: | Återvinningsavgift betald |
| Plattformstyp kod: | Pall 800 X 1200 mm |
| Pantkod: | EUR- helpall |
| Förpackningens hållbarhetsegenskap, kod: | Återanvändbar |
| Artikelns bruttovikt: | 362920 gram |
|---|---|
| Variabelmåttsvara: | Nej |
| Artikelns bredd: | 800 mm |
|---|---|
| Artikelns djup: | 1200 mm |
| Artikelns höjd: | 1136 mm |
| Staplingsriktning | VERTICAL |
|---|
| Antal per lav: | 8 st |
|---|---|
| Antal ingående lav: | 8 st |