
Kombinera dina egna grillspett med våra grillpinnar i bambu. De har en vass spets för att enkelt tränga igenom dina ingredienser. Kom ihåg att grillpinnen ska blötläggas i 10 minuter innan de är redo för grillen. Efter användning kan grillpinnar komposteras. Grillpinnarna är 200mm långa och varje förpackning innehåller 1000 st.
509715276567 / Non food -- Non food -- Non food -- Non food
| Temperatur (°C): |
|
|---|---|
| Total hållbarhet (dagar): | 3650 |
Tillverkningsland i betydelsen det land i vilket produkten genomgick den sista väsentliga bearbetningen (motsvarande lagstiftningens definition för ursprungsland).
| Artikelns identitet, GTIN: | 07321576058329 |
|---|---|
| Målmarknadsområde: | Sverige |
| Artikelavisering: | FINAL |
| Leverantörens artikelnummer: | 605832 |
| Konsumentartikel: | Nej |
| Är artikeln en logistisk enhet: | Nej |
| Fakturerbar enhet, indikator | Ja |
| Beställningsbar artikel, indikator | Ja |
| Ingår i: | 10 st Mellannivåförpackningar 17321576058326 |
| Artikelkategori: | Grillpinne bambu 20 cm |
|---|---|
| Produktnamn: | Grillpinne bambu 20 cm |
| Varumärke: | Formo |
| Förpackningsstorlek: | 1000 st |
| Leverantörens artikelnummer | 605832 |
|---|
| Sökbegrepp E-handel | Träspett, Grillpinne, Spettstickor, Engångsspett i trä, Grillpinne, |
|---|
| Marknadsbudskap: | Kombinera dina egna grillspett med våra grillpinnar i bambu. De har en vass spets för att enkelt tränga igenom dina ingredienser. Kom ihåg att grillpinnen ska blötläggas i 10 minuter innan de är redo för grillen. Efter användning kan grillpinnar komposteras. Grillpinnarna är 200mm långa och varje förpackning innehåller 1000 st. |
|---|
| Dokumentets giltighetstidpunkt: | 2017-12-06 |
|---|
| Tillgänglighetstidpunkt: | 2017-12-06 |
|---|
| Produktklass, kod: | 20000097 |
|---|
| Tillverkningsland: | Kina |
|---|
| Ingrediensförteckning för icke-livsmedel: | Bambu |
|---|
| Högsta förvaringstemperatur: | 50 °C |
|---|---|
| Lägsta förvaringstemperatur: | -50 °C |
| Total hållbarhet (dagar): | 3650 |
|---|
| Databärartyp: | EAN 13 |
|---|
| Tull, avgift eller skattesats | 25% |
|---|---|
| Tull, avgift eller skattetyp, kod: | Mervärdesskatt |
| Förpacknings-/kollityp: | Påse |
|---|---|
| Villkor för förpackningsmaterial, kod: | Återvinningsavgift betald |
| Förpackningsvikt: | 5 gram |
| Förpackningsmaterial: |
|
| Artikelns bruttovikt: | 1000 gram |
|---|---|
| Jämförmängd färdigvara: | 1000 gram |
| Jämförmängd kod: | Per kilogram |
| Variabelmåttsvara: | Nej |
| Nettoinnehåll värde: | 1000 Styck |
|---|---|
| Nettoinnehåll värde: | 995 gram |
| Artikelns bredd: | 190 mm |
|---|---|
| Artikelns djup: | 200 mm |
| Artikelns höjd: | 55 mm |
| Artikelns identitet, GTIN: | 17321576058326 |
|---|---|
| Leverantörens artikelnummer: | 605832 |
| Konsumentartikel: | Nej |
| Är artikeln en logistisk enhet: | Ja |
| Fakturerbar enhet, indikator | Ja |
| Beställningsbar artikel, indikator | Ja |
| Består av: | 10 st Basnivåförpackningar 07321576058329 |
| Artikelkategori: | Grillpinne bambu 20 cm |
|---|---|
| Produktnamn: | Grillpinne bambu 20 cm |
| Varumärke: | Formo |
| Förpackningsstorlek: | 10x1000s |
| Leverantörens artikelnummer | 605832 |
|---|
| Dokumentets giltighetstidpunkt: | 2017-12-06 |
|---|
| Tillgänglighetstidpunkt: | 2017-12-06 |
|---|
| Produktklass, kod: | 20000097 |
|---|
| Förpacknings-/kollityp: | Låda |
|---|---|
| Villkor för förpackningsmaterial, kod: | Återvinningsavgift betald |
| Förpackningsvikt: | 500 gram |
| Förpackningsmaterial: |
|
| Artikelns bruttovikt: | 10500 gram |
|---|---|
| Variabelmåttsvara: | Nej |
| Nettoinnehåll värde: | 10000 Styck |
|---|---|
| Nettoinnehåll värde: | 9950 gram |
| Artikelns bredd: | 210 mm |
|---|---|
| Artikelns djup: | 390 mm |
| Artikelns höjd: | 285 mm |