
| Artikelns identitet, GTIN: | 07312450021614 |
|---|---|
| Målmarknadsområde: | Sverige |
| Konsumentartikel: | Ja |
| Är artikeln en logistisk enhet: | Nej |
| Fakturerbar enhet, indikator | Nej |
| Beställningsbar artikel, indikator | Nej |
| Ingår i: | 10 st Mellannivåförpackningar 07312451021613 |
| Artikelkategori: | 2161 |
|---|---|
| Produktnamn: | Murkelsås 400g |
| Varumärke: | BORGENS |
| Förpackningsstorlek: | 400g |
| Dokumentets giltighetstidpunkt: | 2025-03-11 |
|---|
| Tillgänglighetstidpunkt: | 2025-03-11 |
|---|
| Produktklass, kod: | 10000613 |
|---|
| Typ av datum på förpackningen: | Märkt med bäst-före-datum |
|---|
| Skattesats | 12% |
|---|---|
| Skattetyp: | Mervärdesskatt |
| Artikelns bruttovikt: | 451 gram |
|---|---|
| Variabelmåttsvara: | Nej |
| Artikelns bredd: | 73 mm |
|---|---|
| Artikelns djup: | 73 mm |
| Artikelns höjd: | 102.5 mm |
| Artikelns identitet, GTIN: | 07312451021613 |
|---|---|
| Konsumentartikel: | Nej |
| Är artikeln en logistisk enhet: | Ja |
| Fakturerbar enhet, indikator | Ja |
| Beställningsbar artikel, indikator | Ja |
| Består av: | 10 st Basnivåförpackningar 07312450021614 |
| Ingår i: | 105 st Toppnivåförpackningar 07312452021612 |
| Artikelkategori: | 102161 |
|---|---|
| Produktnamn: | Murkelsås 10x400g |
| Varumärke: | BORGENS |
| Dokumentets giltighetstidpunkt: | 2025-03-11 |
|---|
| Tillgänglighetstidpunkt: | 2025-03-11 |
|---|
| Produktklass, kod: | 10000613 |
|---|
| Artikelns bruttovikt: | 4583 gram |
|---|---|
| Variabelmåttsvara: | Nej |
| Artikelns bredd: | 148 mm |
|---|---|
| Artikelns djup: | 735 mm |
| Artikelns höjd: | 104 mm |
| Artikelns identitet, GTIN: | 07312452021612 |
|---|---|
| Konsumentartikel: | Nej |
| Är artikeln en logistisk enhet: | Ja |
| Fakturerbar enhet, indikator | Nej |
| Beställningsbar artikel, indikator | Nej |
| Består av: | 105 st Mellannivåförpackningar 07312451021613 |
| Artikelkategori: | 202161 |
|---|---|
| Varumärke: | BORGENS |
| Dokumentets giltighetstidpunkt: | 2025-03-11 |
|---|
| Tillgänglighetstidpunkt: | 2025-03-11 |
|---|
| Produktklass, kod: | 10000613 |
|---|
| Artikelns bruttovikt: | 53125 gram |
|---|---|
| Variabelmåttsvara: | Nej |
| Artikelns bredd: | 800 mm |
|---|---|
| Artikelns djup: | 1200 mm |
| Artikelns höjd: | 914 mm |