
307513891938 / Färskvaror/Kylvaror -- Ost -- Dessertost -- Ädelost, blå- och vitmögel
| Total hållbarhet (dagar): | 45 |
|---|---|
| Hållbarhet efter öppning: | 20 |
| Artikelns identitet, GTIN: | 02384831800007 |
|---|---|
| Målmarknadsområde: | Sverige |
| Artikelavisering: | FINAL |
| Leverantörens artikelnummer: | 105 |
| Konsumentartikel: | Ja |
| Är artikeln en logistisk enhet: | Ja |
| Fakturerbar enhet, indikator | Ja |
| Beställningsbar artikel, indikator | Ja |
| Artikelkategori: | Blå-Ädel tårta |
|---|---|
| Artikelbeskrivning: | Skärvångens Blå-Ädel tårta |
| Produktnamn: | Blå-Ädel tårta |
| Varumärke: | Skärvångens |
| Förpackningsstorlek: | 1500g |
| Leverantörens artikelnummer | 105 |
|---|
| Kontakt GLN: | 7350030940009 |
|---|---|
| Typ av kontakt: | Kundsupport |
| Sökbegrepp E-handel | Blå-Ädel tårta |
|---|
| Dokumentets giltighetstidpunkt: | 2017-10-23 |
|---|
| Tillgänglighetstidpunkt: | 2017-10-23 |
|---|
| Produktklass, kod: | 10006757 |
|---|
| Total hållbarhet (dagar): | 45 |
|---|---|
| Hållbarhet efter öppning: | 20 |
| Format för datummärkning, kod: | dd-mm-åå |
|---|---|
| Typ av datum på förpackningen: | Märkt med bäst-före-datum |
| Typ av maskinellt läsbar märkning: | Bäst-före-datum |
|---|---|
| Databärartyp: | EAN 13 |
| Skattesats | 12% |
|---|---|
| Skattetyp: | Mervärdesskatt |
| Förpacknings-/kollityp: | Sträckfilm |
|---|---|
| Villkor för förpackningsmaterial, kod: | Återvinningsavgift betald |
| Plattformstyp kod: | Ospecificerad |
| Förpackningsfunktion: | Skyddad |
| Artikelns bruttovikt: | 1500 gram |
|---|---|
| Jämförmängd färdigvara: | 1500 gram |
| Jämförmängd kod: | Per kilogram |
| Variabelmåttsvara: | Ja |
| Nettoinnehåll värde: | 1500 gram |
|---|
| Artikelns bredd: | 180 mm |
|---|---|
| Artikelns djup: | 180 mm |
| Artikelns höjd: | 80 mm |
| Staplingsbarhet | 2 basförpackningar i höjd |
|---|