
Strimlad Fransyska av nöt.
308414595431 / Färskvaror/Kylvaror -- Kött, oberett -- Nötkött -- Fransyska
| Temperatur (°C): |
|
|---|---|
| Total hållbarhet (dagar): | 3 |
| Förvaringsinstruktioner: | Max temp: +4°C |
Tillverkningsland i betydelsen det land i vilket produkten genomgick den sista väsentliga bearbetningen (motsvarande lagstiftningens definition för ursprungsland).
Geografiskt område som produkten kommer ifrån i fritext.
| Artikelns identitet, GTIN: | 02381564200005 |
|---|---|
| Målmarknadsområde: | Sverige |
| Leverantörens artikelnummer: | 72107 |
| Konsumentartikel: | Ja |
| Är artikeln en logistisk enhet: | Ja |
| Fakturerbar enhet, indikator | Ja |
| Beställningsbar artikel, indikator | Ja |
| Artikelkategori: | Strimlad Fransyska EU |
|---|---|
| Varumärke: | NORDSTRÖMS |
| Förpackningsstorlek: | ca1000g |
| Leverantörens artikelnummer | 72107 |
|---|
| Dokumentets giltighetstidpunkt: | 2017-12-20 |
|---|
| Tillgänglighetstidpunkt: | 2017-12-20 |
|---|
| Produktklass, kod: | 10005786 |
|---|
| Ingrediensförteckning: | Strimlad Fransyska av nöt. |
|---|
| Tillverkningsland: | Sverige |
|---|
| Förvaringsinstruktioner för konsument: | Max temp: +4°C |
|---|
| Högsta förvaringstemperatur: | 4 °C |
|---|---|
| Lägsta förvaringstemperatur: | 0 °C |
| Högsta transporttemperatur: | 4 °C |
| Lägsta transporttemperatur: | 0 °C |
| Total hållbarhet (dagar): | 3 |
|---|
| Format för datummärkning, kod: | yyyy-mm-dd |
|---|
| Skattesats | 12% |
|---|---|
| Skattetyp: | Mervärdesskatt |
| Artikelns bruttovikt: | 2600 gram |
|---|---|
| Variabelmåttsvara: | Nej |
| Artikelns bredd: | 520 mm |
|---|---|
| Artikelns djup: | 320 mm |
| Artikelns höjd: | 120 mm |