Fläskkotlett bfr skivad DE
Artikelnr
21834 (Bas)
Uppgiftslämnare
Svensk Cater AB
Ingredienser
Fläskkotlett bfr
Dabas produktklassificering
308414565405 / Färskvaror/Kylvaror -- Kött, oberett -- Griskött -- Gris, kotlettrad, benfri
Förvaring
| Temperatur (°C): | |
|---|
| Total hållbarhet (dagar): | 3 |
|---|
| Förvaringsinstruktioner: | Max temp: +4°C |
|---|
Ursprung
Ursprungsområde:
Ursprung:Tyskland
Styckat: Tyskland
Packat: Sverige 6139Artikelidentitet
| Artikelns identitet, GTIN: | 02381563200006 |
|---|
| Målmarknadsområde: | Sverige |
|---|
| Leverantörens artikelnummer: | 21834 |
|---|
| Konsumentartikel: | Ja |
|---|
| Är artikeln en logistisk enhet: | Ja |
|---|
| Fakturerbar enhet, indikator | Ja |
|---|
| Beställningsbar artikel, indikator | Ja |
|---|
Beskrivning
| Artikelkategori: | Fläskkotlett bfr skivad DE |
|---|
| Varumärke: | NORDSTRÖMS |
|---|
| Förpackningsstorlek: | 1000g |
|---|
Kompletterande artikelidentitet
| Leverantörens artikelnummer | 21834 |
|---|
Artikelinformationsdatum
| Dokumentets giltighetstidpunkt: | 2017-12-20 |
|---|
Leverans och köp:
| Tillgänglighetstidpunkt: | 2017-12-20 |
|---|
GPC PRODUKTKLASSIFICERING
| Produktklass, kod: | 10005800 |
|---|
INGREDIENSFÖRTECKNING
| Ingrediensförteckning: | Fläskkotlett bfr |
|---|
KONSUMENTINSTRUKTIONER
| Förvaringsinstruktioner för konsument: | Max temp: +4°C |
|---|
TEMPERATUR
| Högsta förvaringstemperatur: | 4 °C |
|---|
| Lägsta förvaringstemperatur: | 0 °C |
|---|
| Högsta transporttemperatur: | 4 °C |
|---|
| Lägsta transporttemperatur: | 0 °C |
|---|
Livslängd
| Total hållbarhet (dagar): | 3 |
|---|
DATUMMÄRKNING
| Format för datummärkning, kod: | yyyy-mm-dd |
|---|
SKATT
| Skattesats | 12% |
|---|
| Skattetyp: | Mervärdesskatt |
|---|
Mått
| Artikelns bredd: | 520 mm |
|---|
| Artikelns djup: | 320 mm |
|---|
| Artikelns höjd: | 120 mm |
|---|
Observera att innehåll och näringsvärden kan förändras. Läs alltid på förpackningen för aktuell information.