Kött från gris, lök, ,koksalt, kryddor,E301, E250
308514675708 / Färskvaror/Kylvaror -- Köttprodukter -- Korv -- Övrig smörgåskorv
| Tillagningssätt: | |
|---|---|
| Anvisningar: | |
| Serveringsförslag: | Tunnt skivad som pålägg. |
| Total hållbarhet (dagar): | 90 |
|---|
| Artikelns identitet, GTIN: | 2387070000009 |
|---|---|
| Målmarknadsområde: | Sverige |
| Leverantörens artikelnummer: | 3049 |
| Konsumentartikel: | Nej |
| Är artikeln en logistisk enhet: | Ja |
| Fakturerbar enhet, indikator | Ja |
| Beställningsbar artikel, indikator | Ja |
| Artikelkategori: | Spickekorv Hel |
|---|---|
| Varumärke: | Wadstens |
| Förpackningsstorlek: | 1,4 kg |
| Leverantörens artikelnummer | 3049 |
|---|
| Sökbegrepp E-handel | Spickekorv hel |
|---|
| Dokumentets giltighetstidpunkt: | 2016-06-27 |
|---|
| Tillgänglighetstidpunkt: | 2016-06-27 |
|---|---|
| Första leveranstidpunkt: | 2016-06-27 |
| Artikel lanseringstidpunkt: | 2016-06-27 |
| Är artikeln en säsongsvara: | Nej |
|---|
| Produktklass, kod: | 10005781 |
|---|
| Ingrediensförteckning: | Kött från gris, lök, ,koksalt, kryddor,E301, E250 |
|---|
| Total hållbarhet (dagar): | 90 |
|---|
| Skattesats | 12% |
|---|---|
| Skattetyp: | Mervärdesskatt |
| Artikelns bruttovikt: | 1400 gram |
|---|---|
| Variabelmåttsvara: | Nej |
| Vikt/volym (per st): | 1400 Gram |
|---|---|
| C:a vikt/volym: | Ja |
| Artikelns bredd: | 150 mm |
|---|---|
| Artikelns djup: | 290 mm |
| Artikelns höjd: | 70 mm |