
| Temperatur (°C): |
|
|---|---|
| Förvaringsinstruktioner: | I frysutrymme -18°C , se datummärkning. Bör alltid förvaras fryst. Bör ej frysas efter upptining. |
| Artikelns identitet, GTIN: | 08719333038360 |
|---|---|
| Konsumentartikel: | Nej |
| Är artikeln en logistisk enhet: | Ja |
| Fakturerbar enhet, indikator | Nej |
| Beställningsbar artikel, indikator | Nej |
| Ingår i: | 80 st Toppnivåförpackningar 08719333038360 |
| Artikelkategori: | Vegan Bacon skivor |
|---|---|
| Varumärke: | Vega Insiders |
| Reglerat produktnamn: | Vegan Bacon skivor |
| Dokumentets giltighetstidpunkt: | 2023-10-03 |
|---|
| Tillgänglighetstidpunkt: | 2023-10-03 |
|---|---|
| Första leveranstidpunkt: | 2023-10-11 |
| Produktklass, kod: | 10006266 |
|---|
| Förvaringsinstruktioner för konsument: | I frysutrymme -18°C , se datummärkning. Bör alltid förvaras fryst. Bör ej frysas efter upptining. |
|---|
| Högsta förvaringstemperatur: | -18 °C |
|---|---|
| Högsta transporttemperatur: | -18 °C |
| Typ av datum på förpackningen: | Märkt med bäst-före-datum |
|---|
| Förekomst av streckkodad information: | Artikeln är märkt med maskinellt läsbar information |
|---|---|
| Typ av maskinellt läsbar märkning: | GTIN |
| Databärartyp: | EAN 13 |
| Förpacknings-/kollityp: | Pall (PX) |
|---|---|
| Villkor för förpackningsmaterial, kod: | Återvinningsavgift betald |
| Plattformstyp kod: | Pall 800 X 1200 mm |
| Förpackningsvikt: | 25000 gram |
| Förpackningens hållbarhetsegenskap, kod: | Brännbar |
| Artikelns bruttovikt: | 140200 gram |
|---|---|
| Variabelmåttsvara: | Nej |
| Artikelns bredd: | 800 mm |
|---|---|
| Artikelns djup: | 1200 mm |
| Artikelns höjd: | 944 mm |
| Staplingsbarhet | 4 toppförpackningar i höjd |
|---|
| Antal per lav: | 20 st |
|---|---|
| Antal ingående lav: | 4 st |
| Artikelns identitet, GTIN: | 08719333038360 |
|---|---|
| Konsumentartikel: | Nej |
| Är artikeln en logistisk enhet: | Ja |
| Fakturerbar enhet, indikator | Nej |
| Beställningsbar artikel, indikator | Nej |
| Består av: | 80 st Basnivåförpackningar 08719333038360 |
| Ingår i: | 80 st Toppnivåförpackningar 08719333038360 |
| Artikelkategori: | Vegan Bacon skivor |
|---|---|
| Varumärke: | Vega Insiders |
| Reglerat produktnamn: | Vegan Bacon skivor |
| Dokumentets giltighetstidpunkt: | 2023-10-03 |
|---|
| Tillgänglighetstidpunkt: | 2023-10-03 |
|---|---|
| Första leveranstidpunkt: | 2023-10-11 |
| Produktklass, kod: | 10006266 |
|---|
| Förvaringsinstruktioner för konsument: | I frysutrymme -18°C , se datummärkning. Bör alltid förvaras fryst. Bör ej frysas efter upptining. |
|---|
| Högsta förvaringstemperatur: | -18 °C |
|---|---|
| Högsta transporttemperatur: | -18 °C |
| Typ av datum på förpackningen: | Märkt med bäst-före-datum |
|---|
| Förekomst av streckkodad information: | Artikeln är märkt med maskinellt läsbar information |
|---|---|
| Typ av maskinellt läsbar märkning: | GTIN |
| Databärartyp: | EAN 13 |
| Förpacknings-/kollityp: | Pall (PX) |
|---|---|
| Villkor för förpackningsmaterial, kod: | Återvinningsavgift betald |
| Plattformstyp kod: | Pall 800 X 1200 mm |
| Förpackningsvikt: | 25000 gram |
| Förpackningens hållbarhetsegenskap, kod: | Brännbar |
| Artikelns bruttovikt: | 140200 gram |
|---|---|
| Variabelmåttsvara: | Nej |
| Artikelns bredd: | 800 mm |
|---|---|
| Artikelns djup: | 1200 mm |
| Artikelns höjd: | 944 mm |
| Staplingsbarhet | 4 toppförpackningar i höjd |
|---|
| Antal per lav: | 20 st |
|---|---|
| Antal ingående lav: | 4 st |