
Fläsk, svål, salt
103211685619 / Kolonial/Speceri -- Kött/Charkuterivaror -- Kött/chark, torkat -- Övrigt kött
Tillverkningsland i betydelsen det land i vilket produkten genomgick den sista väsentliga bearbetningen (motsvarande lagstiftningens definition för ursprungsland).
| Artikelns identitet, GTIN: | 08420331000777 |
|---|---|
| Målmarknadsområde: | Sverige |
| Leverantörens artikelnummer: | 15014 |
| Konsumentartikel: | Nej |
| Är artikeln en logistisk enhet: | Ja |
| Fakturerbar enhet, indikator | Ja |
| Beställningsbar artikel, indikator | Ja |
| Artikelkategori: | Kolonial |
|---|---|
| Produktnamn: | Torkad Fläsksvål |
| Varumärke: | Aperitivos Tapa |
| Leverantörens artikelnummer | 15014 |
|---|
| Dokumentets giltighetstidpunkt: | 2024-06-19 |
|---|
| Tillgänglighetstidpunkt: | 2024-06-19 |
|---|
| Produktklass, kod: | 10005781 |
|---|
| Ingrediensförteckning: | Fläsk, svål, salt |
|---|
| Tillverkningsland: | Spanien |
|---|
| Databärartyp: | EAN 13 |
|---|
| Skattesats | 12% |
|---|---|
| Skattetyp: | Mervärdesskatt |
| Förpacknings-/kollityp: | Låda |
|---|---|
| Förpackningsmaterial: |
|
| Artikelns bruttovikt: | 4190 gram |
|---|---|
| Variabelmåttsvara: | Nej |
| Artikelns bredd: | 200 mm |
|---|---|
| Artikelns djup: | 290 mm |
| Artikelns höjd: | 170 mm |
| Staplingsbarhet | 15 basförpackningar i höjd |
|---|